Zlato NIE JE určené iba pre boháčov

Mnoho ľudí si myslí, že k fyzickému zlatu majú prístup iba tí najbohatší. To však vôbec nie je pravda.

Nič vám nebráni kúpiť si už 1-gramovú tehličku, ktorá má v súčasnosti hodnotu iba pár desiatok eur. Začať teda môžete už pri naozaj nízkych investíciách a časom môžete zlata nakupovať stále viac a viac.

Samozrejme, na to, aby ste pre vás a vaše deti do budúcna zabezpečili naozajstnú istotu, budete potrebovať aspoň niekoľko kilogramov zlata, no začať môžete už od veľmi malého množstva.

Zlato je anonymné a oslobodené od daní

Zlato sa nakupuje bez DPH, vďaka čomu je jeho nákup úplne anonymný. Nikto teda nemusí vedieť, že vôbec nejaké zlato máte. Vďaka tomu nemôže na vaše zlato nikto siahnuť, dokonca ani exekútor.

Takýto „luxus“ budete mať iba pri zlate. Pri iných drahých kovoch či iných komoditách sa DPH klasicky platí.

Zlato je dokonca oslobodené aj od dane zo zisku. Ak by ste teda dnes nakúpili fyzické zlato a neskôr ho predali so ziskom, nebudete musieť platiť daň a celý zisk si môžete nechať.

Dajte si však pozor, oslobodenie od dane zo zisku platí iba pre fyzické osoby. Pre právnické osoby táto výhoda investovania do zlata neplatí.

Predávame fyzické zlato, nie „papierové“

Vo všeobecnosti existujú 2 typy zlata, s ktorými sa obchoduje:

  • Fyzické zlato, ktoré po nákupe fyzicky dostávate do vlastných rúk
  • Papierové zlato, ktoré síce oficiálne vlastníte, avšak fyzicky ho nemáte. V prípade papierového zlata máte iba „papier“, ktorý je možné považovať za list vlastníctva určitého množstva zlata, uloženého niekde inde

Teraz sa zamyslite nad tým, kvôli čomu zlato vlastne chcete. Pravdepodobne si chcete vytvoriť rezervu a pripraviť sa na budúcnosť.

V prípade papierového zlata sa musíte spoliehať na to, že inštitúcia, ktorá vaše zlato reálne drží, si bude plniť svoje záväzky voči vám, a to aj v prípade ekonomickej či politickej krízy. Pri fyzickom zlate sa však nemusíte ničoho báť. Zlato máte vy a nikto vám naň nemôže siahnuť.

Práve preto považujeme fyzické zlato za neporovnateľne lepšie a obchodujeme práve s ním.

Investujte do zlata už od 10 eur mesačne

Aby bol nákup fyzického zlata dostupný naozaj každému, zaviedli sme jedinečnú možnosť sporenia v zlate, vďaka ktorej môžete sporiť už od 10 eur mesačne.

Takto môžete postupne sporiť a keď dosiahnete požadovanú sumu, dostanete od nás fyzické zlato do vašich vlastných rúk.

Dostať sa k zlatu nebolo nikdy tak jednoduché.

Samozrejme, ak budete chcieť, môžete od nás nakúpiť zlato aj jednorázovo. Je to len a len na vás.

Ste pripravení urobiť dobré rozhodnutie a zlepšiť budúcnosť vašej rodiny a vašich detí?

ROYAL Golden Group a. s.