Tipy ako odmeniť malých šibačov

Aby sme Vám to aspoň trošku uľahčili, prinášame zopár tipov, ako odmeniť malých šibačov.

OVERENÉ SLADKOSTI

Tou najčastejšou alternatívou, po ktorej siaha väčšina žien, sú sladkosti. V obchodoch už nájdete širokú ponuku chuťoviek. Rozhodnúť sa môžete medzi overenými a kvalitnými značkami, alebo radovou čokoládou. Keď však nechcete zapadnúť do davu, urobte niečo originálne. Upečte doma všelijaké koláčiky, vyrobte medovníky s veľkonočnou tematikou a pripravte pre kupačov prekvapenie, ktoré bude mať ako pridanú hodnotu osobitú chuť a dávku Vášho srdiečka.

NIEČO Z TRADIČNÝCH KÚSKOV

Už len málokto obdaruje chlapcov niečim, čo malo u nás dlhšiu tradíciu a bolo pôvodným obdarúnkom pre šibačov. Tým sú rôzne druhy kraslíc alebo zdobených vajíčok. Pre chlapcov to bude určite niečo zaujímavejšie a najmä mu tým dáte trvalú hodnotu.

Vyhľadajte v obchodoch nejaké pekné kraslice alebo sa pokúste niečo vyrobiť doma. Zdobenie voskovkami je veľmi jednoduché, potom stačí už len naniesť farbu a opäť máte k dispozícii niečo jedinečné.

DAŤ ALEBO NEDAŤ PENIAZE

Veľká dilema, s ktorou zápasia mnohé mamičky. Naša rada znie – snažte sa zbytočne nerozmaznávať cudzie deti a to, čo by ste mali dať iným chlapcom, nechajte radšej pre Vašich potomkov, ktorým sa to tiež zíde. Ak už máte dávať peniaze, tak len niekomu v rodine, kde to nebudete brať ako zbytočné mrhanie. Inak sa môže veľmi ľahko stať, že sa vám nahrnie plejáda nečakaných kúpačov, ktorí sa dozvedeli o možnosti zárobku u vás a zneužijú tak vašu dobrotu ...

ŠPECIÁLNY TIP: ZLATÁ TEHLIČKA

Veľkonočné sviatky sú príležitosťou, aby sme našich najbližších - naše detičky tiež vychovávali a vzdelávali. Preto ich môžme obdarovať niečím, čo si stále udržiava hodnotu, čo je tradičné a vždy cenné. Našim špeciálnym tipom pre Vás je zlatá tehlička z rýdzeho 24 karátového zlata. Úplne postačuje tehlička tej najnižšiej hmotnosti 1g. Predpokladáme, že tým Vaše detičky veľmi zaujmete a pravdepodobne im tento neobvyklý darček vydrží podstatne dlhšie, ako papierové peniaze. Prostredníctvom tohto darčeka máte možnosť ich postupne naučiť, čo znamená diverzifikácia a aj to, že nemajú byť všetky "vajíčka" v jednom košíčku :-)

Krásne prežitie Veľkonočných sviatkov, veľa lásky a rodinnej pohody Vám prajeme!