Tajomstvo úspechu odhalené

Osem obchodníkov so zlatom spoločnosti ROYAL Golden Group a. s., s nulovými skúsenosťami s bojovou streľbou a ostrou muníciou, odložilo kostýmy a obleky.

Osem nováčikov, ktorí si podľa mňa ani neuvedomovali, že jediná chybička môže znamenať ťažké zranenie, v horšom prípade smrť. Sladká nevedomosť :-)

Misia bola jasná:
Týchto "osem statočných" musí prejsť netradičným kurzom bojovej streľby s ostrou muníciou, bez jediného skriveného vlásku na hlave, a ešte sa pritom aj zabaviť.

Je to vôbec možné?
Áno, je! Ak teda viete, ako na to.

Musia byť splnené dve základné kritériá:

1. Kvalitní inštruktori
2. Dôvera žiakov v ich inštruktorov a ochota nechať sa nimi viesť


Vždy je to o dvoch stranách.

Absolvovali by ste podobný kurz s ľuďmi, ktorí si o streľbe prečítali desať kníh a v živote nedržali v ruke žiadnu zbraň?
Alebo by ste sa zverili do rúk profíkov s dlhoročnou praxou, ktorí už pár zásobníkov vyprázdnili, ako v mierových tak v konfliktných zónach po celom svete?
Áno, B je správne :-)
Na druhej strane, ani tí najlepší inštruktori nevedia garantovať bezpečnosť a požadované výsledky kurzu, ak nie je na strane žiakov dôvera a totálna ochota zveriť sa do ich rúk.

V našom prípade boli obe kritériá splnené.

PEŤKA, LYDKA, JANKA, AĎKA, ĽUBKA, MONIKA, RUDY a JANKO, vám všetkým patrí moja obrovská vďaka za váš zodpovedný prístup a prejavenú dôveru.
 

Verím, že ste sa pritom adrenalínovom zážitku stihli aj zabaviť :-)
Na záver vám prezradím jedno TAJOMSTVO. A nielen vám ;-)

Viete, aký bol hlavný cieľ tohto teambuildingu?
Nie, nechceli sme z vás vycvičiť špecialistov na bojovú streľbu. Pointa je inde.

AK CHCETE USPIEŤ, ČI UŽ NA STRELNICI, ALEBO V AKOMKOĽVEK BIZNISE, NECHAJTE SA VIESŤ SKÚSENÝMI LÍDRAMI DANEJ SPOLOČNOSTI.

Nechajte sa viesť ľuďmi, ktorí sami uzatvorili stovky zmlúv a biznisov, nie ľuďmi, ktorí si o tom, ako robiť obchod, prečítali desať kníh...

Spoločnosť ROYAL Golden Group má niekoľko kvalitných manažérov a lídrov, ktorí začali "od nuly" a dosiahli v predaji zlata tie najlepšie výsledky.

To sú tí správni ľudia, ktorí vám ukážu, ako uspieť.

Vyberte si niekoho z nich ako váš vzor, a nechajte sa ním viesť bez zbytočných rečí a vlastných inovácií (keď ste nováčik).
Dôverujte mu, a robte všetko presne tak ako vám povie. Oddajte sa mu, tak ako sa oddali naši kolegovia inštruktorom na strelnici.
Vtedy vám vieme garantovať úspech
.


Veľa šťastia
Michal Pindroch, výkonný riaditeľ ROYAL Golden Group a. s.