Spolupráca s nami

Spolupráca s nami

Spolupracujte s nami a vybudujte si vďaka zlatu pasívny príjem

Podľa svetoznámeho podnikateľa a autora kníh Roberta Kiyosakiho existujú iba 4 legálne spôsoby zarábania peňazí:

 • Zamestnanec premieňa svoj čas na peniaze a pracuje pre niekoho iného
 • Podnikateľ premieňa svoj čas na peniaze, avšak pracuje sám pre seba
 • Majiteľ firmy podniká a spolupracuje s inými ľuďmi, ktorí mu pomáhajú zarábať
 • Investor využíva svoj majetok, ktorý mu prináša zisk, jeho peniaze pracujú za neho

Drvivá väčšina ľudí patrí do skupiny zamestnancov a podnikateľov. Títo ľudia musia neustále tvrdo pracovať a ich získaná „odmena“ často nie je taká, akú by si za svoju ťažkú prácu zaslúžili.

Predstavuje zamestnanie naozaj istotu?

Zamestnanie považujeme za istotu a podnikanie berieme ako riziko, ktoré sa nám môže vypomstiť.

Je to však naozaj tak?

Je pravda, že zamestnanie so sebou prináša jednu istotu, avšak nie tú, ktorú si myslíte. Pri zamestnaní máte istotu, že až do konca vášho života nebudete mať toľko peňazí, koľko by ste chceli.

Je to naozaj to, čo chcete?

Naozaj chcete každý deň tráviť v práci dlhé hodiny a napriek tomu si nemôcť dovoliť to, čo by ste chceli? Možno sa presne v takejto situácii nachádzate a myslíte si, že z nej neexistuje žiadne východisko.

Pamätajte však na to, že východisko existuje vždy.

Myslíme si, že každý človek by mal popri zamestnaní pracovať aj na niečom inom. Zamestnanie považujeme za niečo isté, no aj tak nie je dobré naň staviť všetko a venovať mu všetko úsilie.

Poďme sa na to pozrieť bližšie...

Mať svoj vlastný biznis nemusí byť tak náročné ako si myslíte

Zamestnanci a podnikatelia musia neustále pracovať, pretože ak by prestali ich príjmy by sa začali okamžite znižovať. Pre majiteľov firiem a investorov to už však neplatí.

Ako sa teda môžete na takúto pozíciu dostať?

Ak sa chcete stať investorom, musíte mať dostatočný kapitál. Investori využívajú svoj majetok, ktorý za nich pracuje a zarába im ďalšie a ďalšie peniaze. Kvôli vysokým požiadavkám na počiatočný kapitál nie je táto možnosť vhodná pre každého.

Práve možnosť vlastníctva firmy považujeme za najfunkčnejšiu a najefektívnejšiu, pretože majiteľom firmy sa môže stať ktokoľvek. Existujú totiž 3 podskupiny tohto spôsobu zarábania peňazí:

 • Majiteľ vlastného systému je majiteľ firmy, ktorý všetko vytvára sám. Do podnikania vkladá svoje peniaze, svoj čas a svoje nápady. Táto možnosť je často spojená s vysokými nákladmi, a plne závisí na schopnostiach a vedomostiach majiteľa.
 • Majiteľ kúpeného systému je majiteľ firmy, ktorý si systém zakúpi. Stále však do podnikania musí vkladať svoje peniaze a svoj čas. Príkladom tohto typu podnikania je napr. franšíza.
 • Majiteľ zdieľaného systému je človek, ktorý do podnikania vkladá svoj čas a energiu, avšak systém nemusí kupovať, pretože ho zdieľa s ostatnými členmi systému. Takéto systémy sú zvyčajne založené na vzájomnej spolupráci a pomoci.

Iba posledná podkategória, vlastníctvo zdieľaného systému, umožňuje vytvoriť naozaj pasívny príjem. Navyše sa táto forma podnikania dá vykonávať aj popri zamestnaní, na materskej dovolenke, na dôchodku... Dá sa vykonávať jednoducho v každej situácii. A práve v tom spočíva jej krása a jednoduchosť.

Network marketing je najvýznamnejšou formou podnikania súčasnosti

Networking sa ako forma podnikania neustále vyvíja a zlepšuje. Vďaka tomuto vývoju má obrovské množstvo výhod, ktoré z neho robia jednu z najzaujímavejších a najvýznamnejších foriem podnikania 21. storočia:

 • Minimálna alebo žiadna vstupná investícia. Vstup do systému vás nestojí takmer nič. Zaplatíte maximálne za úvodné školenia, ktoré vám pomôžu v budovaní vášho podnikania, kvôli čomu je ich vhodné chápať ako investíciu a nie ako náklad. Táto investícia sa vám navyše veľmi rýchlo vráti, často už do 1 mesiaca.
 • Sami si určujete, čo vlastne chcete dosiahnuť a koľko času chcete rozvoju vášho podnikania venovať. Musíte však pamätať na to, že ak chcete naozaj zarobiť budete musieť pracovať na zväčšovaní vašej siete. Váš kariérny postup je iba vo vašich rukách, a je na vás, ako ďaleko sa dostanete. V sieťovom marketingu sa každý môže dostať na úplný vrchol.
 • Networking dáva príležitosť naozaj každému. Je na vás, koho sa rozhodnete pridať do vášho tímu. Môžete tak dať príležitosť úplne každému, no zároveň je iba vo vašich rukách, s kým sa rozhodnete spolupracovať a s kým nie.
 • Najspravodlivejšia a najviac motivujúca forma odmeňovania. V sieťovom marketingu zarábate peniaze podľa toho, koľko času do vášho podnikania vložíte. Nemáte žiadnu fixnú odmenu a zarábate iba podľa toho čo dosiahnete. Takýto systém odmeňovania je nesmierne motivujúci, čo považujeme za veľké pozitívum. Motivácia je totiž v podnikaní a v živote veľmi dôležitá.

Vzdelávanie je rovnako dôležité ako získavanie nových ľudí

Vzdelávanie je nesmierne dôležitou súčasťou networkingu. Vďaka sieťovému marketingu môžete zbohatnúť, no zároveň môžete získať obrovské množstvo nových znalostí, ktoré využijete aj mimo vášho podnikania.

Vzdelávanie prebieha formou štúdia rôznych materiálov, no zároveň aj prostredníctvom školení, prednášok a rôznych prezentácií. Ľudia, ktorí to už dotiahli naozaj ďaleko, predávajú svoje vedomosti novým členom systému. Tí sa vďaka tomu taktiež stávajú expertami v danej oblasti a sú pripravení to, čo sa naučili, posunúť opäť ďalej.

Práve ľudské vedomosti, schopnosti a zručnosti sú základom sieťového marketingu. Ďalej ho posúvajú ľudia, ktorí ich majú a sú ich schopní použiť pri budovaní svojho podnikania.

Vy potrebné schopností získate. Budete sa totiž učiť od tých najlepších.

Pomoc ostatným ľuďom je obrovskou súčasťou networkingu. V tejto forme podnikania sa vám nikdy nepodarí naozaj uspieť, ak nebudete ochotní a schopní pomáhať ostatným ľuďom a záujemcom o spoluprácu pri dosahovaní ich cieľov.

Vďaka tomu majú aj tí najlepší a najúspešnejší ľudia v systéme motiváciu pomôcť vám a vďaka tomu budete aj vy v budúcnosti mať motiváciu pomôcť iným ľuďom.

Zlato je skvelý produkt na predaj formou sieťového marketingu

Našou obrovskou výhodou je to, že máme naozaj kvalitný produkt, ktorý má schopnosť zlepšovať životnú úroveň ľudí. Zlato je skvelý investičný produkt a spôsob uloženia majetku, ktorý je vhodný naozaj pre každého.

Vašou úlohou bude iba nájsť ľudí, ktorí budú v zlate vidieť rovnaký potenciál ako vy, a poskytnúť im rovnakú príležitosť, ako sa naskytla vám. Na západe už o obrovských výhodách investovania do zlata vedia, no na Slovensku to tak ani zďaleka nie je. Vy preto máte skvelú šancu nájsť vhodných ľudí a tieto výhody im ukázať.

Zlato taktiež nie je územne viazané, takže vaše podnikanie nebude vôbec obmedzené iba na územie Slovenskej republiky. Už v súčasnosti máme klientov a spolupracovníkov z mnohých európskych krajín a predpokladáme, že zahraničné zastúpenie sa bude iba zvyšovať.

Výhodou je aj to, že zlato je veľmi hodnotné, vďaka čomu môžete získať naozaj veľmi vysoké a zaujímavé provízie. Už za jednu podpísanú zmluvu môžete zarobiť toľko, koľko niektorí ľudia zarábajú za mesiac naozaj tvrdej práce.

Náš skvelý systém vám poskytne všetko čo budete potrebovať

Okrem toho, že ponúkame naozaj kvalitný produkt, sme pripravili aj úžasný systém, ktorý vám poskytne všetko, čo budete na začatie budovania vášho podnikania potrebovať.

Získate presné postupy a návody na podnikanie, ktoré vám pomôžu rozbehnúť sa aj v prípade, že o sieťovom marketingu ani o zlate vôbec nič neviete. Náš systém je nastavený na pomoc aj úplným začiatočníkom. Ak si nebudete vedieť poradiť napríklad s uzatvorením zmluvy, môže vám pomôcť váš skúsenejší partner. A to všetko prostredníctvom nášho systému a cez internet.

V našom systéme je online naozaj všetko. S potenciálnymi zákazníkmi či partnermi sa teda nebudete musieť stretávať osobne. Ak vám to bude vyhovovať, všetko budete schopní vyriešiť online s ľuďmi z celého sveta.

Máme skvelý systém na online marketing, vďaka ktorému môžete využiť silu internetu na získavanie kontaktov na potenciálnych zákazníkov či partnerov. Naša jedinečná aplikácia PredaToR vám nachystá všetko, čo na efektívny online marketing potrebujete.

To však nie je všetko. Okrem skvelého informačného, marketingového a administratívneho systému získate aj odborné vzdelávanie v oblasti zlata, investícií a predaja. Taktiež na vás čaká motivačná podpora, ktorá vám prostredníctvom nášho spôsobu odmeňovania a rôznych bonusov dodá motiváciu, ktorá vás bude hnať vpred.

Prečítajte si viac o systémovej a motivačnej podpore, ktorú v prípade nadviazania spolupráce od nás získate.

Vaše výsledky závisia iba na tom čo chcete dosiahnuť

Vaša spolupráca s nami môže prebiehať tromi spôsobmi, ktoré sa môžu vzájomne kombinovať a dopĺňať:

 • Môžete nakupovať naše produkty iba pre seba a vytvoriť si tak rezervu do budúcnosti
 • Môžete naše produkty odporučiť vašim známym, priateľom alebo iným ľuďom a postupne tak budovať vašu klientelu
 • Môžete začať budovať vlastnú sieť spolupracovníkov a postupne tak vytvoriť systém, ktorý vám bude vytvárať pravidelný a pasívny príjem

Môžete teda kúpiť zlato iba pre seba, odporučiť ho iným ľuďom a trochu si tak privyrobiť, alebo sa do toho pustiť naplno, a začať naozaj vo veľkom pracovať na lepšej budúcnosti.

Ktorá možnosť sa vám páči najviac?

CHCEM KÚPIŤ ZLATO

CHCEM ZAČAŤ SPOLUPRACOVAŤ

Pamätajte, že naše MLM je ešte iba na začiatku a Slováci o možnosti investovania do zlata vôbec nevedia. Potenciál vášho kariérneho rastu je teda naozaj obrovský. Nenechajte si túto úžasnú príležitosť ujsť a začnite s nami spolupracovať už dnes.