Spolu prekonáme všetky prekážky

SPARTANIA, priatelia...

Úspešne sme dosiahli ďalší z našich cieľov na rok 2018. V rámci spoločnosti ROYAL Golden Group sme 12. mája 2018 na Donovaloch vytvorili najväčší tím SPARTAN RACE CHARITY RUN.

Týmto všetkým ďakujeme za účasť a ochotu vystúpiť zo svojej komfortnej zóny.

Rozložme to ale na drobné. Čo všetko to vlastne obnášalo?

1. ROZHODNUTIE

Asi najťažší krok, čo poviete? 

2. PRÍPRAVA

Prihlásiť sa znamenalo prijať záväzok a začať makať - behať, cvičiť, upraviť stravu, možno zlepšiť manažovanie voľného času.

3. PRÍSŤ NA ŠTART V “DEŇ D”

Trénovať ešte neznamená prísť, pretože každý z nás má z niečoho obavy, pred niečím rešpekt, verte, že aj ja.

4. NA ŠTARTE VERIŤ SEBE, ALE HLAVNE TÍMU.

TÍMOVOSŤ nie je len prázdne slovo. JE to oveľa viac, celoživotná filozofia. Na niektorej prekážke potiahnete Vy priateľa, na druhej to môže byť naopak. Rovnako ako v bežnom živote.

TÍMOVOSŤ JE PRESNE TO, ČO STE NA TRATI PREDVIEDLI.

SPARTAN RACE je už ale minulosť a veríme, že pohľad na Vašu medailu Vám bude každý deň pripomínať, ako bravúrne ste všetky vyššie spomínané body zvládli. REŠPEKT. 

Tiež veríme tomu, že Váš zdravý životný štýl sa touto súťažou neskočil a budete ďalej športovať, lepšie sa stravovať a pomáhať ďalším ľuďom “zdvíhať zadok zo sedačky” a motivovať ich k tomu, aby sa začali hýbať.

Na záver, ak sa Vám chce, podeľte sa o svoje emócie a zážitky a napíšte do komentára, čo Vás inšpirovalo prihlásiť sa na tento nie ľahký beh, na základe čoho ste našli odvahu, čo vo Vás počas súťaže vyvolalo najsilnejšiu emóciu, alebo napíšte to čo cítite...

Tešíme sa na Vaše postrehy.

VĎAKA.

Michal Pindroch, člen tímu ROYAL Golden Group