PredaToR - systém, ktorý spája tradície a inovácie.

V súčasnom ekonomickom prostredí musíme rok čo rok vynaložiť stále viac a viac finančných prostriedkov, aby sme si udržali požadovaný životný štandard. Jednou z možností, ako si tento štandard nielen udržať, ale aj veľmi zaujímavo zvýšiť, je začať si budovať vlastné podnikanie.

Ak si zvolíte správny systém a budete robiť správne veci správne, tak takýto podnikateľský model Vám môže generovať veľmi zaujímavé zisky už v horizonte troch až piatich rokov.

Preto Vám odporúčame - budujte si vlastné podnikanie. Môže to byť forma "samostatného" podnikania, ktorá je síce výhodnejšia ako forma zamestnania, ale aj tak vymieňame čas za peniaze a množstvo zarobených peňazí a funkčnosť podnikania je priamo úmerná našim schopnostiam, vedomostiam, ale aj zdravotnému stavu. Váš príjem je tzv. dočasný. Keď prestaneme pracovať, skončí aj náš príjem. Odporúčame Vám kategóriu majiteľa firmy. Práve túto kategóriu v súčasnosti prezentujeme ako najefektívnejšiu a najfunkčnejšiu. Staňte sa majiteľom zdieľaného systému, pričom práve tento model umožňuje tzv. opakovateľný – pasívny príjem.

Začiatky sú samozrejme najťažšie, najnáročnejšie a finančne najnákladnejšie. Potrebujete investovať do systému, do marketingu, do ľudí atď. Keď chcete mať úspešnú firmu a byť úspešný podnikateľ, tak sa potrebujete prioritne zamerať na tieto oblasti:

Vytvoriť kvalitný a funkčný systém

Produkt, ktorý ľudia chcú a potrebujú

Profesionálny a odborný tím grafikov, IT, ekonómov a právnikov

Musíte poznať aktuálne trendy a mať potrebné informácie

Potrebujete robiť kvalitne, pravidelne a vytrvať dlhodobo v týchto činnostiach

Potrebujete predávať a vytvárať zaujímavé obchodné ponuky a príležitosti

Potrebujete budovať tím profesionálnych spolupracovníkov

Potrebujete sa vzdelávať a vzdelávať Váš obchodný tím

Vyzerá to dosť náročne a väčšinou to veľmi veľa ľudí nezvládne a vzdá, štatisticky až 80% ľudí skončí s podnikaním.

Viete si predstaviť, že by väčšinu týchto najdôležitejších podnikateľských aktivít za Vás vykonával “systém”, ktorý by od prvej sekundy spustenia pracoval vysoko profesionálne a 24 hodín denne?

Spoločnosť ROYAL Golden Group a. s., sa zaoberá predajom investičného fyzického zlata prostredníctvom jednorazových nákupov, alebo sporiacich programov … teda ponúka klientom tisícročiami overenú TRADÍCIU a ISTOTU - FYZICKÉ ZLATO NAJVYŠŠEJ KVALITY. 

Práve táto spoločnosť spojila TRADÍCIU - zlato, a najnovšie INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE z oblasti online marketingu a priniesla na trh AKO PRVÁ JEDINEČNÚ APLIKÁCIU s výstižným názvom PredaToR - Predá to robot.

Ak máš záujem začať si budovať pasívny príjem, zvýšiť si úroveň finančnej gramotnosti a učiť sa budovať si biznis prostredníctvom predaja tradície a istoty - investičného fyzického zlata, tak sleduj túto FB stránku a v nasledujúcich článkoch sa dozvieš viac nielen o zlate, ale aj o podnikateľskej príležitosti, ktorú Ti v spolupráci so spoločnosťou ROYAL Golden Group a. s. ponúkame …

Buduj biznis inovatívne.