PF 2018

Priatelia máme tu Nový rok, rok 2018. Pre mnohých je toto obdobie magické, je to symbolický moment, keď niečo končí a niečo nové začína.V tomto čase väčšina ľudí bilancuje a hodnotí nielen rok minulý, ale mnohí si dávajú nové predsavzatia a ciele, pretože Nový rok je všeobecne ideálny mílnik a príležitosť na zmenu. Zmenu predovšetkým preto, že mnohí ľudia nie sú spokojní so súčasným stavom, v ktorom sa ich život nachádza.

Ľudia túžia po kvalitnejšom živote, potrebujú viac peňazí, túžia presadiť sa a vybudovať si kariéru, túžia po sebe niečo zanechať, niečo funkčné, čo zabezpečí ich deti a pomôže im v ich živote, túžia po kvalitnom a dôstojnom dôchodku. Chcú byť zdraví, chcú dobre vyzerať a veľa cestovať. Túžia po luxuse, pohodlí, pokojnom a kvalitnom živote.

To všetko ale môžete mať...

Práve to vám ponúkame - ZMENU...prostredníctvom spolupráce s nami, s RGG...so spoločnosťou, ktorá mení životy a ponúka Vám funkčnú  a jedinečnú príležitosť:
Ponúkame Vám dynamickú kariéru, veľa, naozaj veľa peňazí, zdraví životný štýl, sebarozvoj a vzdelávanie. Skvelú partiu partnerov a priateľov. Ponúkame Vám jedinečný produkt - ZLATO, ktoré mnohým ľuďom v blízkej budúcnosti nielen ochráni, ale v mnohých prípadoch zachráni rodinný majetok. Jednoducho ponúkame funkčné proaktívne produkčné prostredie našej spoločnosti.

Využite preto aj Vy túto jedinečnú príležitosť, toto obdobie, keď aj Vaše podvedomie je náchylné na ZMENU.

Pridajte sa aj Vy k stovkám našich spolupracovníkov, ktorí chytili opraty svojho osudu do vlastných rúk a dennodenne spoluvytvárajú a budujú jedinečnú spoločnosť RGG. Pochopili, že ak chcú zmeniť svoj život, tak v prvom rade musia zmeniť seba a prostredníctvom sebarozvoja a vzdelávania na sebe neustále pracujú a
zvyšujú hodnotu svojej hlavy na trhu práce. Ich odmenou a výhodami tohto úspešného systému sú nadštandardné príjmy, časová flexibilita, pasívny príjem, kariéra, spoznávanie veľkého množstva nových ľudí, cestovanie, bezpečné podnikanie ... Azda najväčším benefitom je úplne iný životný štýl…štýl RGG.

Týmto chceme z úprimného srdca poďakovať všetkým našim spolupracovníkom, ktorí dennodenne šírili tieto myšlienky v tomto, resp. v minulom roku  a približovali tieto možnosti “širokej”  verejnosti, zvyšovali úroveň finančnej a podnikateľskej gramotnosti našich spoluobčanov.

… a priatelia chcem Vás požiadať, poprosiť a vyzvať...
Pošlite tieto informácie ďalej, povedzte o tejto možnosti ZMENY čo najväčšiemu počtu ľudí. Šírte našu myšlienku pomoci a pomôžte vybudovať a vytvoriť niečo jedinečné a zároveň vybudujte si aj Vy s nami Vašu firmu, Váš pasívny príjem a žite Váš vysnívaný život.

Nech sa Vám darí a nech ste šťastní v Novom roku 2018.

Mgr. Marián Nemeš, generálny riaditeľ ROYAL Golden Group a.s.