10 dôvodov prečo bežať Spartan na Donovaloch

Zostáva 77 dní, kým vypukne šialnestvo na Donovaloch a Ty by si mal byť jeho súčasťou.
Prečo?

1. Donovaly vždy prekvapili. V roku 2014 sme zažili extrémne dažde, 2015 extrémne teplo a 2016 zimný pretek bez snehu. A čo nás čaká tento rok? 


2. Krásna príroda a výhľady. Nech bude počasie akékoľvek, jedno je isté, Donovaly ako súčasť Národného parku Nízke Tatry, majú prenádhernú prírodu.


3. Donovaly Sprint a Super je ďalší krok za Tvojou cestou k Trifecte. Trifecta sa skladá z pretekov Sprint, Super a Beast. Tieto preteky musia byť zdolané v rámci jedného kalendárneho roku kdekoľvek na svete.


4. Okrem iného na Slovensku môžeš získať aj regionálnu Trifectu. A na Donovaloch, cesta za touto unikátnou medailou začína. Musíš dokončiť Sprint, Super a Beast na Slovenských lokalitách. (Zimné preteky sa do Regionálnej Trifecty nepočítajú).


5. Donovaly Sprint, je súčasťou CEU regionálnej série. Do tejto série sú zahrnuté vybrané preteky rôznej kategórie organizované v CEU. Víťazi šampionátu získajú hodnotné peňažné výhry a lístky na ďalšie preteky. A okrem toho je každý pretek CEU série, skvelá príležistosť ako sa kvalifikovať na Majstrovstvá Európy a Majstrovstvá Sveta. 


6. S novou sezónou 2018 sa môžeš tešiť na nové spartanské prekážky.Veríme, že si nové prekážky užiješ a posunieš svoje hranice.


7. V sobotu 12.05. sa uskutoční aj charitatívny beh. Spartan Race spolu s Chance For Children podporia deti, ktoré to potrebujú najviac. A Ty by si mal byť toho súčasťou.  


8. Zažiješ super víkend s partiou ľudí, ktorí sú rovnako šialení ako Ty.Spartan je viac ako len pretek, je to komunita ľudí, ktorí držia spolu tak ako na preteku, tak aj mimo neho.


9. Spartanský víkend je ideálna príležitosť ako stráviť čas spolu s celou rodinou. Pre deti sú pripravené detské preteky v sobotu aj v nedeľu.


10. Posledný z našich dôvodov prečo sa zúčastniť Spartan Race na Donovaloch je, že prekonáš sám seba. A tento dôvod by mal byť Tvoj prvý. Výhovoriek prečo nie, je milión, ale ten pocit, keď človek dobehne do cieľa a dostane zaslúženú medailu je na nezaplatenie.

zdroj: spartanrace.sk

Pridajte sa k NÁM :)

Kontaktná osoba: Janka Sádecká 0907 135 435
Vstupenku si môžete zakúpiť tu:
http://eshop.royalgoldengroup.sk/Teambuilding-RGG-SR-Charity-d45.htm